PELETICO LTD

Follow

This company has no active jobs

Company Information

About Us

Ο Όμιλος Εταιρειών Πελέτικο ζητά να προσλάβει έμπειρο στελέχος με δυναμικήκαι ευχάριστη προσωπικότητα για τη θέση του Πωλητή για την προώθηση χρωμάτων,βερνικιών και άλλων οικοδομικών υλικών για τη Λάρνακα

Αρμοδιότητες

Προώθηση των πωλήσεων και είσπραξη από τους πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστο 3 χρόνια πείρα σε πωλήσεις
  • Πείρα σε πωλήσεις χρωμάτων και οικοδομικών υλικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων ηλεκτρονικού υπολογιστή (Microsoft Office)
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα οργάνωσης, ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Απαλλαγμένος στρατιωτικών υποχρεώσεων

Απολαβές και ωφελήματα

Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός, αναλόγως των προσόντων και τηςεπαγγελματικής πείρας.

Αιτήσεις

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Οι ενδιαφερόμενοιμπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονικήδιεύθυνση [email protected] μέχρι τις 18 Δεκεμβρίου 2017.

Πελέτικο Λτδ

Τ.Θ. 21326, 1506 Λευκωσία

Τηλ. 22482265

Φαξ:  22481757