Υπεύθυνος/η βάρδιας

Job Overview

  • Qualifications Certificate, Diploma, Associate Degree, Bachelor Degree
  • Position Other
  • Industry Entertainment
  • Experience 2 Years
  • Contact Person Μαρία Θεοδώρου
  • Contact Email [email protected]

Ζητείται άτομο το οποίο να είναι ηγέτης, να μπορεί να μεταφέρει το όραμα και την αποστολή της εταιρείας στο προσωπικό αλλά και να προσφέρει ποιοτική εξυπηρέτηση στους πελάτες μας.

Καθήκοντα:

  • Διασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του καταστήματος (άνοιγμα/κλείσιμο καταστήματος, προγράμματα προσωπικού, ανάλυση πωλήσεων, διαχείριση αποθεμάτων, ανάπτυξη προϊόντων κ.α.)
  • Καθοδηγεί, εκπαιδεύει και εμψυχώνει το προσωπικό
  • Διασφαλίζει για την ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών και την ποιότητα προϊόντων
  • Φροντίζει να διατηρείτε η ποιότητα σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Ξενοδοχειακών, Μαγειρικής/Ζαχαροπλαστικής, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο
  • 2 χρόνια εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και πολύ καλή Αγγλικής γλώσσας
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δραστήριο άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ομαδικότητα
  • Πολύ καλή γνώση των προγραμμάτων MS office

Πολύ καλοί όροι εργασίας

Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ.    22 44 55 66

fax.    22 83 57 40

e-mail: [email protected]

Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies