Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Job Overview

  • Qualifications Certificate, Diploma, Bachelor Degree
  • Position Other
  • Experience 2 Years
  • Contact Person Assistant General Manager
  • Contact Email [email protected]

Αναζητούμε να προσλάβουμε έμπειρο τεχνικό Η/Υ για να ενταχθεί στην ομάδα μας στη Λευκωσία. Η Cartridge World είναι μια Παγκόσμια αλυσίδα που δραστηριοποιείται στην Κύπρο εδώ και 20 χρόνια. Είμαστε ειδικοί στις υπηρεσίες εκτύπωσης και υπολογιστών για το σπίτι και το γραφείο.

Βασικά καθήκοντα

  • Αντιμετώπιση προβλημάτων και επισκευή υπολογιστών, φορητών υπολογιστών και εκτυπωτών
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης και βοήθειας στους πελάτες για θέματα εξαρτημάτων και λογισμικού στο κατάστημα αλλά και με επισκέψεις στο χώρο εργασίας τους.
  • Αναβάθμιση και εγκατάσταση λογισμικού σε υπολογιστές και φορητούς υπολογιστές

Επιπλέον, θα πρέπει να συνεργαστείτε με τους συναδέλφους σας για να:

  • Βοηθήσετε στη λειτουργία του καταστήματος αποτελεσματικά και αποδοτικά
  • Αυξήσετε τις πωλήσεις με βάση την καλύτερη δυνατή εξυπηρετήση πελατών

Προσόντα / Εμπειρία

  • Τριετές Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης (Bachelor degree)
  • Παθιασμένος με την τεχνολογία
  • Καλή γνώση προϊόντων πληροφορικής
  •  Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες δεξιότητες στην εξυπηρέτηση πελατών
  •  Εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο σε αυτόν τον κλάδο
  •  Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  •  Δίπλωμα οδήγησης με λευκό ποινικό μητρώο
  •  Επιθυμία για επαγγελματική ανέλιξη

Τι προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό μισθό + προμήθεια
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Για να κάνετε αίτηση, στείλτε το βιογραφικό σας και μια σύντομη συνοδευτική επιστολή στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies