ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑΣ

Job Overview

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ιδρύματος Ενηλίκων ΑμεΑ «Ιασόνειο – Χρώματα Ζωής», δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση μιας (1) θέσης εργασίας, για τη θέση ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑΣ στο Κέντρο Ενηλίκων ΑμεΑ «Ιασόνειο – Χρώματα Ζωής».

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  1. Να καθαρίζει τον χώρου εντός και εκτός του Κέντρου.
  2. Να πλένει και να σιδερώνει τον ιματισμό του Κέντρου.
  1. Να αποδέχεται τα ΑμΕΑ, να συνεργάζεται και να αναπτύσσει πρωτοβουλία.
  2. Να είναι πρόθυμη και ευέλικτη στην προσφορά οποιασδήποτε βοήθειας της ζητηθεί, για αντιμετώπιση των όποιων αναγκών των ΑμΕΑ του Κέντρου.
  3. Να τηρεί το ωρολόγιο πρόγραμμα του Κέντρου.
  4. Να εκτελεί οποιανδήποτε άλλη εργασία, συναφή με τα καθήκοντά της, θεωρηθεί απαραίτητη και της ανατεθεί από το ΔΣ και τη διεύθυνση, για την εύρυθμη λειτουργία του Κέντρου.
  5. Να είναι εχέμυθη.

Απαιτούμενα προσόντα:

  1. Υγεία, αρτιμέλεια και συναισθηματική σταθερότητα.
  2. Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευθυκρισία.
  3. Υπευθυνότητα, εχεμύθεια, συνέπεια, σταθερότητα και προσήλωση στο καθήκον.
  4. Δεξιότητες επικοινωνίας και συνεργασίας.

Σημειώσεις:

  1. Θα προσφερθεί μισθός και πακέτο ωφελημάτων.
  2. Περίοδος δοκιμασίας: Έξι (6) μήνες
  3. Το σύνολο των ωρών εργασίας, δε θα υπερβαίνει τον εβδομαδιαίο προκαθορισμένο χρόνο εργασίας, αλλά, η φύση των καθηκόντων της θέσης, δυνατόν να συνεπάγεται απασχόληση και εκτός του συνηθισμένου ωραρίου λειτουργίας του Κέντρου.
  4. Αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι και τις 19 Απριλίου 2024.
  5. Για πληροφορίες ή έντυπο αίτησης, μπορείτε να αποταθείτε στο Κέντρο Ενηλίκων «ΙΑΣΟΝΕΙΟ – ΧΡΩΜΑΤΑ ΖΩΗΣ» (οδός Χαρίτων 57, Συνοικισμός Ζήνων), από τις 08:00 μέχρι τις 15:00, Τηλ.: 24650440 ή να επικοινωνήσετε μαζί μας ηλεκτρονικά στο [email protected]

Contact Us