Ζητείται προσωπικό για μόνιμη απασχόληση για τα γραφεία της Εταιρείας στη Λεμεσό

Επισκόπηση εργασίας

  • Βιομηχανία Ενοικίαση αυτοκινήτου
  • Υπεύθυνος Επικοινωνίας Ανδρέας Πέτσας
  • Ηλεκτρονική διέυθυνση (e-mail) [email protected]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Από την Εταιρεία ενοικίασης οχημάτων Ανδρέας Πέτσας & Υιοί Δημόσια ΛΤΔ ζητείται προσωπικό για μόνιμη απασχόληση για τα γραφεία της Εταιρείας στη Λεμεσό ως ακολούθως:

Λειτουργός εξυπηρέτησης πελατών

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Παραλαβή και παράδοση οχημάτων
  • Κρατήσεις
  • Διαχείριση κρατήσεων πελατών μέσω του συστήματός μας
  • Συντονισμός και ενημέρωση πελατών για διαθεσιμότητα οχημάτων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδηγού
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)
  • Εμπειρία στον χειρισμό συστημάτων κρατήσεων θα εκτιμηθεί επιπλέον

Αποστολή βιογραφικών στο [email protected], Τηλ: 22456450

Υποβάλετε αίτηση για αυτήν την εργασία

Contact Us