FAQs

General

Εγγραφείτε ως εργοδότης, εντελώς δωρεάν, ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο:

kariera.com.cy/member/

Εγγραφείτε ως υποψήφιος, εντελώς δωρεάν, ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο:

Μπορείτε να επαναφέρετε τον κωδικό πρόσβασής σας εδώ:

kariera.com.cy/member/forgot-password/

Εργοδότες

ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ ΤΙΜΗ ΕΚΠΤΩΣΗ
1 € 20.00
2 TO 5 € 18.00 10%
6 TO 10 € 16.00 20%
11 TO 20 € 14.00 30%
21 TO 40 € 12.00 40%
41 TO 70 € 11.00 45%
71 TO 100 € 10.00 50%
101 + Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Όνομα εταιρείας
  • Τίτλος ανάρτησης
  • Κατηγορίες Εργασίας (Πωλήσεις, Λογιστής, Forex, IT, κλπ)
  • Πόλη απασχόλησης (Λευκωσία, Λεμεσός, Λάρνακα, Πάφος, Αμμόχωστος)
  • Προσόντα και καθήκοντα της εν λόγω θέσης
  • Είδος απασχόλησης (Πλήρης, Μερική, Σύμβαση, Πρακτική Άσκηση, Προσωρινή)
  • Η χρήση του Greeklish δεν επιτρέπεται.
  • Δεν επιτρέπεται κάθε είδους διάκριση σχετικά με το φύλο, την ηλικία, την εθνικότητα, τη θρησκεία κ.λπ.
  • Μια διαφήμιση δεν πρέπει να απαιτεί φωτογραφία ή εξαιρετικά προσωπικά δεδομένα/πληροφορίες, όπως αριθμό ταυτότητας κ.λπ.

Η ανάρτηση μπορεί να διαρκέσει έως και 30 ημέρες. Στο τέλος της διαφήμισης, θα σας αποσταλεί ένα email όπου με ένα μόνο κλικ ενός κουμπιού θα μπορείτε να ανανεώσετε τη δημοσίευση της διαφήμισης (η οποία θα θεωρηθεί ως νέα διαφήμιση).

Επίσκεψη www.kariera.com.cy, συνδεθείτε στο λογαριασμό σας και στη συνέχεια στο μενού της δεξιάς πλευράς του λογαριασμού σας, κάντε κλικ στο στοιχείο "Διαχείριση σχεδίου" και, στη συνέχεια, κάντε κλικ στο κουμπί "Επιλογή πακέτου". Ακολουθήστε τα απλά βήματα που θα σας ζητηθούν και επιλέξτε τον αριθμό των διαφημίσεων που θα θέλατε να αγοράσετε. Εάν δεν είστε εγγεγραμμένος εργοδότης στο Kariera, μπορείτε να εγγραφείτε εδώ: www.kariera.com.cy/member/

Φυσικά! Επικοινωνήστε μαζί μας καλώντας στο (+357) 22 744 446 ή στέλνοντας email στο [email protected] για περισσότερες πληροφορίες.

Όλες οι πληρωμές στο kariera.com.cy γίνονται ηλεκτρονικά με τραπεζική κάρτα και μέσω της πλατφόρμας JCC σύμφωνα με τους ειδικούς κανόνες και κανονισμούς τους.

Επικοινωνήστε μαζί μας καλώντας στο (+357) 22 744 446 ή στέλνοντας email στο [email protected] για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Η διαφήμιση θα αναρτηθεί στην Kariera μέσα σε λίγα λεπτά. Αυτό αφορά τις εργάσιμες ημέρες.

Οι διαφημίσεις πρέπει να χρησιμοποιηθούν εντός 365 ημερών. Εάν οι διαφημίσεις έχουν μείνει αχρησιμοποίητες μέχρι το τέλος αυτής της περιόδου, δεν είναι δυνατή η επιστροφή χρημάτων.

Yποψήφιοι

Η εγγραφή ως χρήστης προσφέρει τα ακόλουθα οφέλη:

  • Μπορείτε να ανεβάσετε το προφίλ σας στο Kariera (το οποίο θα περιλαμβάνει το βιογραφικό σας σε έγγραφο Pdf ή Word) κάνοντας απλώς κλικ σε ένα κουμπί, εξοικονομώντας χρόνο και κόπο. Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες, έτσι ώστε οι εργοδότες να μπορούν να δουν ένα πλήρες προφίλ.
  • Μέσω της Kariera, μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στους εργοδότες που έχουν λογαριασμό στη σελίδα μας.
  • Μπορείτε να λαμβάνετε το εβδομαδιαίο ενημερωτικό δελτίο Kariera που περιλαμβάνει διαφημίσεις και άρθρα σχετικά με την καριέρα.

Η Kariera σέβεται το γεγονός ότι - για οποιονδήποτε λόγο - οι υποψήφιοι μπορεί να μην επιθυμούν τα στοιχεία επικοινωνίας τους να είναι ορατά (όνομα, επώνυμο, email) προσφέρει τη δυνατότητα σε όλους να διατηρούν λογαριασμό χωρίς να εμφανίζονται τα προαναφερθέντα στοιχεία.

Διαβάστε τα παρακάτω πριν διαγράψετε τον λογαριασμό σας Kariera:

  1. Θα χάσετε ΟΛΑ τα δεδομένα σας, συμπεριλαμβανομένων των δεδομένων προφίλ, των εφαρμογών εργασίας κ.λπ
  2. Οι εταιρείες που είναι εγγεγραμμένες στο carierista.com δεν θα μπορούν να σας βρουν
  3. Ο λογαριασμός σας δεν θα είναι ανακτήσιμος

Για να διαγράψετε τον λογαριασμό σας Kariera ακολουθήστε τα παρακάτω βήματα:

  1. Συνδεθείτε στο λογαριασμό σας
  2. Μεταβείτε στο προφίλ σας
  3. Κάντε κλικ στο κουμπί "Διαγραφή λογαριασμού"
  4. Εισαγάγετε τον κωδικό πρόσβασής σας και επιβεβαιώστε