Διανομείς Ανταλλακτικών (Λευκωσία, Λεμεσός, Δερύνεια)

Επισκόπηση εργασίας

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, ζητά να προσλάβει διανομείς ανταλλακτικών για τα καταστήματα της σε Λευκωσία, Λεμεσό και Δερύνεια.

Καθήκοντα:

  • Η έγκαιρη διανομή των ανταλλακτικών στους πελάτες της εταιρείας.
  • Παροχη άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες ακολουθώντας τις διαδικασίες της εταιρείας.
  • Τήρηση οδηγιών Προϊστάμενου του Τμήματος Διανομέων και κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων (manual gearbox).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Συνεργάσιμο, ευγενικό και θετικό άτομο.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο [email protected] ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22620010.

Υποβάλετε αίτηση για αυτήν την εργασία

ΧΡ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ

Κρατάμε την Κύπρο σε κίνηση!
Company Information

Contact Us