Ζητούνται πωλήτριες/ες

Full Time
  • Post Date: October 11, 2018
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Retail stores
  • Company Mikael Trading Co Ltd

Τα καταστήματα LEPUS ζητούν πωλήτριες/ες για τα δύο νέα καταστήματά τους στο Nicosia Mall για πλήρη μόνιμη εργασία.

Τα καταστήματα LEPUS ζητούν πωλήτριες/ες για τα δύο καταστήματα στο Kings Mall στην Πάφο για πλήρη μόνιμη εργασία.

Τα καταστήματα LEPUS λειτουργούν άλλα 17 καταστήματα σε όλες τις πόλεις της Κύπρου και ασχολούνται με είδη δώρου, ρολόγια, αξεσουάρ.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή δίπλωμα Κολεγίου
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Αρμοδιότητες:

  • Άψογη εξυπηρέτηση πελατών
  • Χρήση ταμειακής μηχανής
  • Ταυτοποίηση και σωστή παρουσίαση εμπορευμάτων

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο: [email protected] ή με φαξ στο 22819881 ή να καλέσουν στο: 22819880 (ώρες γραφείου)