Ζητείται Προσωπικό για Λευκωσία – Panos Englezos Ltd

Full Time
  • Post Date: November 10, 2020
  • Apply Before: December 10, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Industry for the position Consumer Goods
  • Company Panos Englezos Ltd
Job Description

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ανώτερης σχολής στο κλάδο Μηχανολογίας, Μηχανολογίας αυτοκινήτων, Ηλεκτρολογίας ή προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις ανταλλακτικών αυτοκινήτων ή παρόμοιων προϊόντων
  • Δυναμικός και επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Καθήκοντα:

  • Πωλήσεις
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργάνωση καταστήματος

Παροχές:

  • Μισθός αναλόγων προσόντων και εμπειρίας
  • 13ος Μισθός
  • Ταμείο Προνοίας

Πενθήμερη εβδομάδα εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

 Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22460900  www.panosenglezos.com

268537

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Car Electricians, Drivers, Electrical Engineers, Mechanical Engineers, Operations & Logistics, Operations Management, Retail sales, Sales, Sales Representatives, jobs.