Ζητείται Μαθηματικός Για Ιδιωτικό Φροντιστήριο

Part Time
  • Post Date: July 2, 2019
  • Location cyprus, limassol
  • Experience Fresh
  • Position Others
  • Gender Both
  • Industry for the position Education
  • Contact Person Ms Eleni Constantinou
  • Company 360 Chartered PR Consultants

Το ιδιωτικό φροντιστήριο Learnink Education Centre στο Ζακάκι στη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει Μαθηματικό.

Προσόντα:

– Κάτοχος πτυχίου Μαθηματικών

– Προηγούμενη πείρα δεν είναι απαραίτητη

Καθήκοντα:

– Διδασκαλία σε μαθητές Δημοτικού, Γυμνασίου, Λυκείου και Παγκύπριες

– Προετοιμασία των μαθητών για γραπτές εξετάσεις

-Διδασκαλία Φυσικής ή Χημείας για μαθητές γυμνασίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το Βιογραφικό σας στο εμαιλ: [email protected] για διευθέτηση άμεσης συνάντησης.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Mathematicians / Statisticians, Teachers, jobs.