Ζητείται Αποθηκάριος με Τεχνικές Γνώσεις για Ψυγεία – KFL LOGISTICS

Permanent
  • Post Date: September 21, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 2 Years
  • Gender Male
  • Industry for the position Food & Beverages
  • Contact Person Aristos Anastasiou
  • Company KFL LOGISTICS

Η εταιρεία KFL Logistics Ltd, θυγατρική του Ομίλου Εταιρειών της Kean Soft Drinks Ltd, η οποία μεταξύ άλλων εισάγει και διανέμει τα παγωτά ΚΡΙ ΚΡΙ στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει άμεσα αποθηκάριο για την διαχείριση της αποθήκης των ψυγείων της, που βρίσκεται στην βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου στην Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα & Ευθύνες

  • Καταγραφή & Αποθήκευση των ψυγείων, εξαρτημάτων και άλλων υλικών.
  • Προετοιμασία, & Τεχνικός Έλεγχος των ψυγείων, και συμμετοχή στην διανομή τους από και προς πελάτες στην αγορά.
  • Επιδιόρθωση προβλημάτων που παρουσιάζονται στα ψυγεία.
  • Ποιοτικός και Γενικός Έλεγχος της αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή τριτοβάθμιας τεχνικής εκπαίδευσης, με προτίμηση σε ψυκτικά θέματα.
  • Ο χειρισμός Fork lift με πιστοποιημένη άδεια οδήγησης, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Οργανωτικές Ικανότητες, Υπευθυνότητα, Ομαδικότητα, Παρατηρητικότητα.