ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ. – HR Cyprus

Job Overview

  • Industry Sales

Μεγάλος Όμιλος Εταιρειών, στα πλαίσια ανάπτυξης τoυ εμπορικού τμήματος του, ζητά να προσλάβει:

Υπεύθυνους Πωλήσεων Διαφήμισης Διαδικτύου / Περιοδικών / Ραδιοφώνων

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Αρμοδιότητες Υποψηφίων
• Καθημερινή τηλεφωνική ενημέρωση και εξυπηρέτηση νέων και υπαρχόντων πελατών
• Τηλεφωνικές ή κατ ’ιδίαν Πωλήσεις σε κατηγορίες πελατολογίου σε όλη την Κύπρο
• Προώθηση-Πώληση διαφημιστικών χώρων σε νέο δυνητικό πελατολόγιο
• Εύρεση & διεύρυνση πελατολογίου

Απαιτούμενα Προσόντα Υποψηφίων
• Άριστη γνώση χρήσης υπολογιστή και MS Office
• Εμπειρία στην εξυπηρέτηση και διαχείριση πελάτη
• Εμπειρία σε προσωπικές ή τηλεφωνικές πωλήσεις
• Πολύ καλές επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
• Απόφοιτοι κολλεγίου ή πανεπιστημίου – θα εκτιμηθεί
• Άνδρες ή Γυναίκες
• Καλή γνώση & χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας

Προσφέρονται
• Σταθερός Μηνιαίος Μισθός και Bonus επίτευξης στόχων
• Άμεση πρόσληψη
• Εκπαίδευση (τόσο σε πρώτο επίπεδο όσο και on-the-job)
• Ευκαιρίες και προοπτικές σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
• Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε να αποστέλλονται βιογραφικά που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου 2021 στο [email protected]

Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies