Υπεύθυνος/ Υπεύθυνη Πωλήσεων (Λεμεσός) – KLEAN 4-YOU LTD

Job Overview

  • Qualifications Certificate
  • Industry Consumer Goods
  • Contact Person Andreas Georgiades
  • Contact Email [email protected]

Η εταιρεία “Klean 4 you ltd”, ζητά Σύμβουλο Πωλήσεων για την προώθηση των προϊόντων μας (χημικών καθαριστικών, χαρτικών και άλλον συμπληρωματικών προϊόντων) στην επαρχία Λεμεσού.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.
  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενου δρομολογίου, και εύρεση νέου πελατολογίου.
  • Είσπραξη στη βάση της πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας.
  • Προετοιμασία προσφορών και ανάπτυξη πωλήσεων.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας ή ανώτερης εκπαίδευσης.
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση Η/Υ (MS Office).
  • Άδεια οδήγησης.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Βασικό μισθό αναλόγως προσόντων, προμήθεια και bonus κατόπιν επίτευξης στόχων.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • Κινητό τηλέφωνο.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Δυνατότητες ανέλιξης.
  • Πενθήμερη εργασία σε φιλικό περιβάλλον.
  • Οι ενδιαφερόμενοι/ες θα πρέπει να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

[email protected] σημειώνοντας στο θέμα «Υπεύθυνος Πωλήσεων (Λεμεσός)».

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies