Υπεύθυνος Πωλήσεων – ΦΑΝΟΣ Ν. ΕΠΙΦΑΝΙΟΥ Δ.Ε. Λτδ

Full Time
  • Post Date: June 23, 2020
  • Location cyprus, paphos
  • Experience 5 Years
  • Position Manager
  • Qualification Diploma
  • Gender Both
  • Industry for the position Wholesale
  • Company ΦΑΝΟΣ Ν. ΕΠΙΦΑΝΙΟΥ Δ.Ε. Λτδ
Job Description

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Η εταιρεία Hydrotherm Co Ltd, μέλος του ομίλου Επιφανίου, είναι από τους κυριότερους προμηθευτές εξοπλισμού για κεντρικές θερμάνσεις, κλιματισμό, υδραυλικές εγκαταστάσεις και υλικών άρδευσης, ύδρευσης και αποχέτευσης (ΑΥΑ). Η εταιρεία ζητά να προσλάβει άτομο δραστήριο και τεχνικά καταρτισμένο για τη θέση του Υπευθύνου Πωλήσεων για την επαρχία Πάφου.

Κύρια Καθήκοντα

  • Στήσιμο καταστήματος λιανικής και εξυπηρέτηση πελατών.
  • Ανάπτυξη πελατολογίου μέσω συστηματικών επαφών με τους επαγγελματίες του κλάδου.
  • Στενή συνεργασία με τον Διευθυντή εταιρείας για σχεδιασμό και υλοποίηση πλάνου ενεργειών για αύξηση των πωλήσεων.

Κύρια Προσόντα

  • Τουλάχιστον πέντε χρόνια εργασιακής εμπειρίας στο τομέα της θέρμανσης και των υδραυλικών.
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στον κλάδο Μηχανολόγου Μηχανικού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετική γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Εξαιρετικές γνώσεις Η/Υ.
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ανάπτυξης διαπροσωπικών σχέσεων.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 15 Ιουλίου στο [email protected] ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Retail sales, Sales, Sales Representatives, jobs.