Υπεύθυνος Πωλήσεων – Aldeal Lab-Tech Limited

Full Time
  • Post Date: May 19, 2021
  • Apply Before: June 19, 2021
  • Location cyprus, larnaca
  • Experience 3 Years
  • Position Others
  • Qualification Certificate
  • Offered Salary €15,000 - €20,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Hospital & Health Care
  • Contact Person Christina Charalambous
  • Company Aldeal Lab-Tech Limited

Η εταιρεία Aldeal Lab-Tech Limited, μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία με εξειδίκευση σε ιατροτεχνολογικά προϊόντα, εξοπλισμό και αναλώσιμα χημείων / κλινικών εργαστήριων ζητά να προσλάβει έμπειρο πωλητή/πωλήτρια για Παγκύπρια κάλυψη.

Καθήκοντα Θέσης

•Ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολογίου της εταιρείας και επίτευξη νέων συνεργασιών

•Ενημέρωση πελατών, δειγματισμός και παρουσίαση προϊόντων

•Καταγραφή παραγγελιών

•Υποστήριξη μετά την πώληση

Απαιτούμενα Προσόντα

•Δρασήρια και δυναμική προσωπικότητα

•‘Ανεση στην επικοινωνία με πελάτες για προώθηση των προϊόντων

•Επαγγελματισμός

•Συνέπεια και Οργάνωση

•Υπευθυνότητα

•Προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις σε Χημεία

Παροχές

•Ικανοποιητικός Μισθός

•Προμήθεια επί των πωλήσεων

•Εταιρικό αυτοκίνητο

•Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο πιο κάτω ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: [email protected]

Τηλ. Επικοινωνίας: 24621523

308675

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Sales, jobs.