Υπέυθυνος εργάτης παραγωγής – Aphrodite Delights Ltd

Full Time
  • Post Date: April 3, 2021
  • Apply Before: May 3, 2021
  • Location cyprus, paphos
  • Experience 2 Years
  • Position Others
  • Qualification CySec Basic
  • Industry for the position Food & Beverages
  • Contact Person GEORGE GABRIEL
  • Company Aphrodite Delights Ltd

Η εταιρέια Aphrodite Delights Ltd που εδρεύει στη Γεροσκήπου και ασχολείται με τη παρασκευή παραδοσιακών εδεσμάτων (ζαχαρωειδών), ζητά υπεύθυνο εργάτη.

Καθήκοντα

Η σωστή λειτουργία της παραγωγικής γραμμής με την συμμετοχή και του ιδίου σε αυτή.

Απαράιτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση
  • Γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Πνέυμα συνεργασίας και ομαδικότητα
  • Χειρισμός μηχανημάτων παραγωγής και συσκευασίας τροφίμων
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο
  • Δίπλωμα οδήγησης

Τα βιογραφικά να αποστέλλονται μόνο ηλεκτρονικά στο [email protected]

302145

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Cooks / Confectioners, jobs.