Υπεύθυνος Διαχείρισης καταστήματος, Λάρνακα – ΥΔΚΛ/09/20 – Human Asset Ltd

Full Time
  • Post Date: October 6, 2020
  • Apply Before: November 6, 2020
  • Location cyprus, larnaca
  • Industry for the position Book shops
  • Company Human Asset Ltd

Πελάτης μας, που διαθέτει ένα μικρό κατάστημα στην Λάρνακα με κύρια εμπορεύσιμα προϊόντα μια επιλεκτική γραμμή ρουχισμού και είδη βιβλιοπωλείου επιθυμεί να προσλάβει άτομο για την διαχείριση του.

Καθήκοντα και ευθύνες

Έχοντας την αποκλειστική ευθύνη διαχείρισης και λειτουργίας του καταστήματος το άτομο θα πρέπει να φροντίζει:

  • για την εύρυθμή λειτουργία του καταστήματος και την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • για τη διαχείριση αποθεμάτων και τη διασφάλιση διάθεσης των προϊόντων στις σωστές ποσότητες
  • την επικοινωνία με τους προμηθευτές και την τοποθέτηση παραγγελιών
  • την αξιολόγηση επέκτασης της γκάμας προϊόντων και την εξεύρεση νέων προμηθευτών για κλείσιμο συμφωνίας
  • την ανάπτυξη και διαχείριση του eshop που διαθέτει το κατάστημα
  • την επίτευξη των οικονομικών στόχων του καταστήματος

Προσόντα Ατόμου

  • Πτυχίο πανεπιστημίου σε θέμα Διοίκησης Επιχειρήσεων , Διοίκησης ή άλλου συναφή κλάδου