Υπεύθυνος Αγορών

Full Time
  • Post Date: November 27, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 3 Years
  • Qualification Bachelor Degree
  • Industry for the position Supermarkets
  • Company MAS

Η Σ.Υ.Κ. Άνεμος Υπεραγορές Λτδ (Όμιλος Υπεραγορών ΜΑΣ) με έδρα τη Λευκωσία και παρουσία πέραν των 20 ετών στον τομέα του λιανικού εμπορίου, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Υπεύθυνος στο τμήμα Αγορών.
  • Υπεύθυνος για τη διαπραγμάτευση και παρακολούθηση των εμπορικών συμφωνιών του Ομίλου.
  • Συμμετοχή στην κατάρτιση και υλοποίηση της Εμπορικής Πολιτικής και προώθησης των προϊόντων.
  • Συμμετοχή στη διεύρυνση της γκάμας των προϊόντων που προωθούνται στις υπεραγορές.
  • Υπεύθυνος για την παρακολούθηση των επιχειρηματικών εξελίξεων στο χώρο του λιανικού εμπορίου.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ ή άλλο συναφή κλάδο.
  • 3 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας τουλάχιστον.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος).
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Άριστες διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Κριτική και αναλυτική σκέψη.

Απολαβές & Ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.

Αιτήσεις

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας. Η εταιρεία θα ανταποκριθεί μόνο προς του ενδιαφερόμενους οι οποίοι θα κληθούν για προσωπική συνέντευξη.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα στο: [email protected] μέχρι τις 6 Δεκεμβρίου 2019 δηλώνοντας το όνομα της θέσης. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 22015959 στην κυρία Χάρις Οικονομίδου.