Υπεύθυνοι Βάρδιας

Full Time
  • Post Date: September 11, 2019
  • Apply Before: October 11, 2019
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 1 Year
  • Industry for the position Restaurants / Cafes
  • Company PHC Franchised Restaurants Public Ltd

Το Κυπριακόν, στο παλιό λιμάνι Λεμεσού, εκπροσωπώντας γευστικές δημιουργίες της Κυπριακής παράδοσης προσφέρει μια αξέχαστη εμπειρία σε κάθε καλεσμένο. Θέλοντας να ενδυναμώσουμε την ομάδα μας ψάχνουμε νέα ταλέντα με πάθος για δημιουργικότητα και ταλέντο στην εξυπηρέτηση πελατών για τη θέση:

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προηγούμενη πείρα 1 – 2 χρόνια σε παρόμοια θέση
  • Δίπλωμα ή πτυχίο σε σχετικό τομέα θα θεωρείται πλεονέκτημα
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με ηγετικές ικανότητες

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Διατήρηση ασφαλές και υγιούς περιβάλλοντος εργασίας, εφαρμόζοντας πολιτικές και διαδικασίες της εταιρείας
  • Παροχή υποδειγματική υπηρεσίας, εφαρμόζοντας πρότυπα ποιότητας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Εκτέλεση καθηκόντων για την διαδικασία ανοίγματος και κλεισίματος του εστιατορίου

Τι προσφέρουμε:

  • Χορηγία Σπουδών μέχρι και 75% σε πλήρως αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο.
  • Προσφέρεται εκπαίδευση με βάση όλα τα πρότυπα της εταιρίας.
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Προσφέρεται γεύμα εν ώρα εργασίας, υπόκειται στην πολιτική της εταιρίας
  • Εκπτωτική κάρτα για 100+ εστιατόρια του ομίλου.

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν και θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο [email protected] με τον κωδικό θέσης (SL)