Υπεύθυνες Πωλήσεων Λευκωσία

Full Time
  • Post Date: February 3, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 2 Years
  • Position Manager
  • Qualification Diploma
  • Gender Female
  • Industry for the position Cosmetics
  • Contact Person EMILY MIRMIDONI
  • Company ALPAN COSMETICS LTD

Η AVON είναι μια από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρίες καλλυντικών, καθώς επίσης η μεγαλύτερη εταιρία απ’ευθείας πώλησης, ανεξαρτήτως προϊόντος. Για περισσότερο από 130 χρόνια, παρέχει προσωπική και φιλική εξυπηρέτηση σε εκατομμύρια πελάτες σε 160 χώρες. Έχοντας 6 εκατομμύρια αντιπροσώπους, οι γυναίκες που συνεργάζονται με την AVON είναι πολύ περισσότερες από ότι με οποιαδήποτε άλλη εταιρία. Μέσα στα πλαίσια ανάπτυξης των εργασιών μας, ζητούμε 2 Υπεύθυνες Πωλήσεων για την επαρχία Λευκωσία.

Η θέση

Υπεύθυνη Πωλήσεων με σκοπό την επίτευξη καθορισμένων στόχων στις πωλήσεις και σε άλλες σημαντικές παραμέτρους.

Καθήκοντα

Εκπαίδευση, στήριξη και ενθάρρυνση μιας δυναμικής ομάδας αντιπροσώπων με απώτερο στόχο την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών τους, καθώς και την ανάπτυξη της περιοχής μέσω της εξεύρεσης νέων αντιπροσώπων.

Προσόντα

  • Οργανωτικές και ηγετικές ικανότητες.
  • Φιλοδοξία για προσωπική και επαγγελματική ανέλιξη.
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα.
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις.

Απολαβές

Προσφέρεται η ευκαιρία για υψηλές απολαβές:

Βασικός μισθός, προμήθεια, bonus, αυτοκίνητο και άλλα ωφελήματα.

Παρέχεται επαγγελματική εκπαίδευση στα διεθνή πρότυπα της Avon.

Αν έχετε την φιλοδοξία και τα προσόντα που απαιτεί η θέση αυτή, αποστείλετε το βιογραφικό σας στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση μέχρι τις 5 Φεβρουαρίου.

ALPAN COSMETICS LTD

email: [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Sales, jobs.