Υπάλληλος υποστήριξης τμήματος πωλήσεων και εξυπηρέτησης πελατών

Job Overview

Η εταιρεία CH&P MAOURIS CO LTD, με έδρα τη Λευκωσία, κορυφαία εταιρεία στον τομέα των επενδύσεων τοίχων και δαπέδων, ειδών υγιεινής, κουζινών και τεχνικών λύσεων, ζητά για πλήρη απασχόληση υπάλληλο υποδοχής για το “Showroom” στην περιοχή Έγκωμης.

Ψάχνουμε για ένα/μία υποψήφια με εμπειρία, που θα διαχειρίζεται τον χώρο υποδοχής διεκπεραιώνοντας παράλληλα διάφορες γραμματειακές εργασίες.

Καθήκοντα – Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση των ημερησίων ραντεβού της ομάδας πωλήσεων και καταχώρηση στο CRM
  • Καταχώρηση Τηλεφωνικών αιτημάτων (Χρήση Teams – Planner)
  • Καθοδήγηση επισκεπτών στο χώρο του Showroom βάση των οδηγιών που έχουν δοθεί
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και e-mails
  • Υποστήριξη της ομάδας πωλήσεων του καταστήματος ανάλογα με τις ημερήσιες ανάγκες
  • Σημάνσεις κωδικών σε υλικά Display του Showroom
  • Ενημέρωση του συστήματος ERP με φωτογραφίες υλικών
  • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα
  • Διαχείριση αποστολής υλικών από και προς την αποθήκη
  • Επικοινωνία με πελάτες για Pick-up υλικών από το Showroom
  • Διαχείριση Petty- Cash
  • Λήψη και διαλογή καθημερινής αλληλογραφίας

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πολλή καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση του πακέτου Microsoft Office
  • Ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πείρα σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών, 13ο μισθό & ταμείο προνοίας με την πάροδο έξι μηνών συνεργασίας.

Υποβολή αιτήσεων μέσω email στο [email protected]

Company Information

Contact Us