Βοηθού Γενικού Διευθυντή Εστιατορίου

Full Time
  • Post Date: September 11, 2019
  • Apply Before: October 11, 2019
  • Location cyprus, limassol
  • Industry for the position Restaurants / Cafes
  • Company PHC Franchised Restaurants Public Ltd

Το Hobo Mediterraneo στην Μαρίνα Λεμεσού, μέλος της PHC Franchised Restaurants Public Ltd, του μεγαλύτερου ομίλου εστιατορίων και καφεστιατοριών στην Κύπρο, με περισσότερες από 100 μονάδες σε όλη την χώρα, στα πλαίσια ενδυνάμωσης του ανθρώπινου δυναμικού του αναζήτα παθιασμένους επαγγελματίες για την θέση:

Καθήκοντα:

  • Υπευθυνότητα για την ομαλή λειτουργία του εστιατορίου σύμφωνα με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της εταιρείας.
  • Διασφάλιση της υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης και διασφάλιση της ποιότητας των προϊόντων σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας.
  • Διασφάλιση των προτύπων HACCP και υγιεινής τροφίμων.