Βοηθός Λογιστηρίου

Full Time
  • Post Date: October 11, 2018
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 3 Years
  • Qualification Bachelor Degree
  • Industry for the position Accounting
  • Company Alumil Cy
Job Description

Η ALUMILCYLTD,ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστηρίου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου Λογιστικής ή Χρηματοοικονομικής
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε μηχανογραφημένο λογιστήριο.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση H/Y
  • Επιθυμητή γνώση του ERP συστήματος Atlantis

Καθήκοντα

  • Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών
  • Διεξαγωγή λογιστικών εγγραφών
  • Διενέργεια συμφωνιών υπολοίπων πελατών & προμηθευτών
  • Διενέργεια συμφωνιών τραπεζικών λογαριασμών και λοιπών λογαριασμών διαθεσίμων
  • Επιμέλεια του μηνιαίου reportingπρος την μητρική εταιρεία
  • Προετοιμασία δηλώσεων ΦΠΑ& δηλώσεων εισοδήματος

Δεξιότητες

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευγένεια και επαγγελματισμός
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καταστάσεων

Η εταιρεία προσφέρει

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • 13ος μισθός
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστέλλουν βιογραφικό στο email [email protected]