Βοηθοί Φαρμακείου

Full Time
  • Post Date: July 9, 2019
  • Location cyprus, paphos
  • Industry for the position Pharmaceuticals
  • Company ASSERTUS

Εκ μέρους πελατών μας, μεγάλων και επιτυχημένων φαρμακείων στην Επαρχία της Πάφου, ζητούμε για άμεση πρόσληψη Βοηθούς Φαρμακείου.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Εισήγηση κατάλληλων προϊόντων (καλλυντικών και άλλων προϊόντων)
  • Εξάσκηση αισθητικής στο χώρο του φαρμακείου

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα βοηθού φαρμακείου, αισθητικής ή άλλου παρεμφερούς αντικειμένου
  • Εμπειρία στον τομέα των καλλυντικών
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων

Πακέτο απολαβών

Ανταγωνιστικό πακέτο αναλόγως προσόντων.

Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο [email protected]

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Estheticians / Professional Makeup, Pharmacists, jobs.