ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ – ΠΩΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ – INTERIOR DESIGNER – ANDREOTTI FURNITURE

Full Time
  • Post Date: May 19, 2021
  • Apply Before: June 19, 2021
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Sales
  • Company ANDREOTTI FURNITURE
Job Description

Project: Vacancy / Πωλητής

Client: Andreotti Furniture

Date: 18/5/2021

Η εταιρεία επίπλων Andreotti Furniture Cyprus ζητά να προσλάβει Πωλητή/τρια με γνώσεις Interior Designing, για πλήρη απασχόληση στο κατάστημά της στη Λεμεσό.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected], μέχρι 28/05/2021.

Κύρια Καθήκοντα

-Εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος.

-Καταχώρηση και διαχείριση παραγγελιών.

-Μελέτη αρχιτεκτονικών σχεδίων.

Απαραίτητα Προσόντα

-Ευχάριστος χαρακτήρας με επικοινωνιακές δεξιότητες.

-Ευπρεπής παρουσία με οργανωτικές δεξιότητες.

-Πολύ καλή γνώση χειρισμού προγραμμάτων Microsoft Office.

-Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

-Γνώση και δεξιότητες Interior Designing θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

-Άριστη γνώση Ελληνικών και πολύ καλή γνώση Αγγλικών.

-Γνώση Ρωσικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Πακέτο Απολαβών

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, αναλόγως προσόντων και πείρας.

308645

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Interior Designer, Sales, jobs.