Θεση εργασίας γραμματέα με βασικές γνώσεις λογιστικής

Job Overview

  • Qualifications Bachelor Degree
  • Position Other
  • Industry Accounting
  • Contact Email [email protected]

Η κτηματομεσιτική εταιρεία Μesitis Real Estate Agents Ltd ζητά να προσλάβει Γραμματέα- Άτομο Υποδοχής με λογιστικές γνώσεις για πενθήμερη εργασία

Καθήκοντα
• Διαχείριση αλληλογραφίας
• Γραφειακή οργάνωση
• Να αναλαμβάνει τις τηλεφωνικές επικοινωνίες
• Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
• Αρχειοθέτηση εγγράφων
• Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών και αρχειοθέτηση

Προσόντα
• Άριστη γνώση Ελληνικής Γλώσσας και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής
• Γνώσεις Λογιστικής (με επιτυχία σε εξετάσεις του LCCI κατά προτίμηση)
• Προηγούμενη εμπειρία σε λογιστήριο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
• Εξοικείωση και γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
• Ικανότητα στο να θέτει προτεραιότητες
• Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες