ΘΕΣΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΥ

Job Overview

  • Qualifications Certificate, Diploma, Bachelor Degree
  • Industry Pharmaceuticals
  • Experience 1 Year
  • Contact Person C.Kounnis & Partners Ltd
  • Contact Email [email protected]

Ο Πελάτης

Πελάτης του λογιστικού μας γραφείου, φαρμακείο στην Λευκωσία, ζητά να προσλάβει άμεσα Αισθητικό για πλήρη απασχόληση.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Δίπλωμα Αισθητικής
  • Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Ικανότητα να εργάζεται αυτόνομα και εκμάθησης των προϊόντων του Φαρμακείου στον κλάδο της Αισθητικής

Καθήκοντα

  • Να προσφέρει υπηρεσίες προσώπου και σώματος
  • Να έχει ικανότητες εφαρμογής μακιγιάζ
  • Πρωτοβουλία και ικανότητα εξυπηρέτησης πελάτων
  • Προώθηση προϊόντων αναλόγως των αναγκών των πελατών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Χρήση Διαγνωστικών Μεθόδων του Δέρματος και Σώματος

Ωφελήματα και απολαβές

Αναλόγως πείρας και εμπειρίας προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός πλέον Bonus αναλόγως πωλήσεων σε ευχάριστό εργατικό περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης.

Αιτήσεις

Παρακαλώ αποστείλτε Βιογραφικά στο email [email protected] με την θέμα  <<ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ>>

Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies