Τεχνίτης Οχημάτων – Dickran Ouzounian & Co., Ltd

Full Time
  • Post Date: January 29, 2021
  • Apply Before: February 28, 2021
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Automotive
  • Company Dickran Ouzounian & Co., Ltd

Η Εταιρεία ΔΙΚΡΑΝ ΟΥΖΟΥΝΙΑΝ & ΣΙΑ ΛΤΔ, γενικοί αντιπρόσωποι των αυτοκινήτων TOYOTA στην Κύπρο, δέχεται αιτήσεις για την θέση του Τεχνίτη Οχημάτων στο Τμήμα Συνεργείου στην Πάφο.

Οι υποψήφιοι πρέπει να χαρακτηρίζονται από συνέπεια και επαγγελματισμό. Σημαντικές παραμέτρους αποτελούν, επίσης, η συνεργασία, η συμμόρφωση στους κανονισμούς της εταιρείας όπως και η θετική συμπεριφορά.

Κύρια καθήκοντα:

  • Συντήρηση & επισκευές οχημάτων.
  • Διάγνωση & επισκευή ηλεκτρικών συστημάτων.
  • Διάγνωση & επισκευή συστημάτων κλιματισμού.
  • Τοποθέτηση αξεσουάρ.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Εξαιρετική γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Γνώσεις χειρισμού διαγνωστικών μηχανήματων.