Τεχνικός Συντήρησης Μηχανολογικού Εξοπλισμού

Full Time
  • Post Date: January 10, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 1 Year
  • Qualification Bachelor Degree
  • Industry for the position Mechanical or Industrial Engineering
  • Company Coffee Island
Job Description

Έδρα: Λευκωσία

Περιγραφή Θέσης:

  • Καθημερινή τηλεφωνική και επί τόπου τεχνική υποστήριξη των καταστημάτων του δικτύου
  • Επισκευή του μηχανολογικού εξοπλισμού στο εργαστήριο και στα καταστήματα του δικτύου
  • Εγκατάσταση του μηχανολογικού εξοπλισμού στα καταστήματα του δικτύου
  • Τεχνική υποστήριξη του μηχανολογικού εξοπλισμού της εταιρείας
  • Καθαριότητα, τακτοποίηση και διασφάλιση της ομαλής χρήσης του εξοπλισμού και της λειτουργίας των εργαστηριακών εγκαταστάσεων
  • Παρακολούθηση και υψηλή επίβλεψη του αποθέματος των ανταλλακτικών

Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 1 χρόνο επαγγελματική προϋπηρεσία σε τεχνικό αντικείμενο, ιδανικά σε εταιρικό περιβάλλον
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και κυρίως Ms Office
  • Καλή αντίληψη λειτουργίας μηχανών
  • Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Θα προτιμηθεί πτυχίο ή δίπλωμα με κατεύθυνση στην Ηλεκτρολογία ή Μηχανολογία ή σε άλλο συναφή κλάδο

Τι προσφέρουμε:

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
  • Ολοκληρωμένο πλάνο προγράμματος εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Φιλικό και γεμάτο προκλήσεις περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]coffeeisland.com.cy, έως και τις 08/02/2020.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Electricians, Mechanical Engineers, jobs.