Τεχνικός Κινητών Τηλεφώνων / Tablet / Smart Devices & Υποστήριξης

Full Time
  • Post Date: October 9, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 2 Years
  • Position Executive
  • Qualification Associate Degree
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Computer & Technology
  • Company MegaTeL

Η MegaTeL δραστηριοποιείται στον τομέα της τεχνολογίας και ειδικότερα στο τομέα της χονδρικής πώλησης κινητών τηλεφώνων, tablet και περιφερειακών με έδρα της τη Λευκωσία , δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη στην θέση [ Τεχνικός Κινητών Τηλεφώνων / Tablet / Smart Devices & Υποστήριξης ]

Περιγραφή Θέσης:

  • Επιδιόρθωση κινητών τηλεφώνων / Tablet / Smart Devices
  • Καθήκοντα IT support αναλόγως των γνώσεων και δυνατοτήτων.
  • Παρακολούθηση και ανάπτυξη τεχνικών διαδικασιών με βάση τις οδηγίες των κατασκευαστών.
  • Υποστήριξη Συνεργατών σε τεχνικά θέματα

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού πτυχίου ή ανάλογου σχετικού πτυχίου/διπλώματος σχετικά με electronics/electrical engineer, computer engineer, computer science ή άλλο συναφή πεδίο.
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή .
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα να ακολουθεί τεχνικές και άλλες διαδικασίες .
  • Υπεύθυνο και οργανωμένο άτομο με ικανότητα συνεχούς αναβάθμισης στον τομέα του (Προσφερεται Εκπαιδευση)
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών σε ένα δυναμικό περιβάλλον και ικανότητα να τηρεί χρονοδιαγράμματα.
  • Γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώσεις IT support ή Web development θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.