Τεχνικός Κινητής Τηλεφωνίας / Tablets

Full Time
  • Post Date: September 13, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 1 Year
  • Position Others
  • Qualification Bachelor Degree
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Computer & Technology
  • Contact Person Houlio Kleanthous
  • Company IREPAIRIT4U LTD

Η εξέλιξη της τεχνολογίας έχει ως αποτέλεσμα τη ραγδαία εξέλιξη της κινητής τηλεφωνίας (smartphones), Tablets και ηλεκτρονικών υπολογιστών (PCs) καθώς και την αύξηση των επενδύσεων και της απασχόλησης.

Η iRepairit4u, που δραστηριοποιείται στον τομέα των επιδιορθώσεων κινητής τηλεφωνίας (smartphones), Tablets και ηλεκτρονικών υπολογιστών (PCs) με έδρα την Λευκωσία είναι σε θέση να προσφέρει ευκαιρίες καριέρας με προοπτικές ανέλιξης σε ένα τομέα συνεχώς αναπτυσσόμενο και γεμάτο προκλήσεις επενδύοντας έτσι σε ανθρώπινο δυναμικό.

Στην iRepairit4u επιλέγουμε προσεκτικά τους καταλληλότερους συνεργάτες γιατί γνωρίζουμε πολύ καλά ότι οι άνθρωποι μας είναι η κινητήριος δύναμη που μας οδηγεί στην ανέλιξη και επιτυχία.

Η iRepairit4uLtd ζητά να προσλάβει άτομα με έδρα την Λευκωσία για πλήρη απασχόληση στην πιο κάτω θέση:

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός και επίλυση τεχνικών προβλημάτων κινητής τηλεφωνίας (smartphones) και Tablets
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη εργασία σε ύψος σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Επικοινωνιακός και ομαδικός χαρακτήρας

Όλες οι αιτήσεις θα παραμείνουν εμπιστευτικές. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected] έχοντας σαν θέμα τον κωδικό: TECHNICIAN2019