Τεχνικός Ιατρικού Εξοπλισμού – S. Stylianou Medisupplies Ltd

Full Time
  • Post Date: March 5, 2020
  • Apply Before: April 5, 2020
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 2 Years
  • Qualification Diploma
  • Gender Male
  • Industry for the position Engineering
  • Company S. Stylianou Medisupplies Ltd

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων, με έδρα τη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει ΤΕΧΝΙΚΟ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ για Παγκύπρια εξυπηρέτηση, με έδρα τη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Εγκαταστάσεις ιατρικών μηχανημάτων
  • Παροχή προληπτικής συντήρησης
  • After sales support και επισκευής ιατρο-τεχνολογικού εξοπλισμού.
  • Παγκύπρια κάλυψη καθηκόντων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο σχετικό με Biomedical / Medical Engineering, Electronics Engineering, Medical Electronics, Medical Physics.
  • Εμπειρία τουλάχιστον δύο χρόνια σε αντίστοιχη θέση.

Κάτοικοι Λεμεσού.

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Κατοχή άδειας οδηγού.
  • Εξαιρετική ικανότητα αυτό-οργάνωσης και υπευθυνότητας.
  • Εργατικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ στο email [email protected] ή Φαξ: 25384540.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Electrical Engineers, Mechanical Engineers, Medical Representative, Sales, Sales Representatives, Workers - Technicians, jobs.