Σύμβουλος πωλήσεων (Κοσμηματοπωλείο)

Full Time
  • Post Date: September 30, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 3 Years
  • Gender Both
  • Industry for the position Luxury Goods & Jewelry
  • Contact Person Elena Spanou
  • Company Spanos Fine Jewelry

Το κοσμηματοπωλείο Spanos Fine Jewelry ζητά να προσλάβει σύμβουλο πωλήσεων στην Λευκωσία για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα και Ευθύνες
  1. Εξειδικευμένη εξυπηρέτηση πελατών
  2. Τήρηση διαδικασιών καταστήματος
  3. Χειρισμός συστήματος σημείου πώλησης (POS)
  4. Καθαριότητα στους χώρους καταστήματος
Απαραίτητα Προσόντα
  1. Τριετής τουλάχιστον συναφής πείρα
  2. Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  3. Συνεργάσιμο και επικοινωνιακό άτομο
  4. Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  5. Βασικές γνώσεις και δεξιότητες χρήσης Η.Υ.
  6. Πτυχίο πανεπιστήμιου ή δίπλωμα σχετικό με την θέση εργασίας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
Αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων στη διεύθυνση [email protected] με θέμα ‘Job Application’

Οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Customer Service, Retail sales, jobs.