Συμβούλος Πωλήσεων

Full Time
  • Post Date: July 24, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Industry for the position Sales
  • Company CHILDSAFETY INTERNATIONAL CO LTD

Το κατάστημα Kidscom στη Λευκωσία ζητά να προσλάβει άτομο δραστήριο για τη θέση του Συμβούλου Πωλήσεων.

Κύρια Καθήκοντα

  • Προώθηση και πώληση προϊόντων του καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ετοιμασία και υποβολή προσφορών προς τους πελάτες
  • Ενεργή συμμετοχή και συνεισφορά στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων θεωρείται απαραίτητη
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Καλός χειρισμός προγραμμάτων Η/Υ

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.
Αιτησεις στο email   [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Customer Service, Sales, Sales Representatives, jobs.