Σύμβουλο Πωλήσεων στο Τμήμα Κουζίνας – CH & MAOURIS CO LTD

Full Time
  • Post Date: August 4, 2020
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Building Materials
  • Company CH & MAOURIS CO LTD

Η εταιρία CH&P MAOURIS CO LTD ψάχνει για πλήρη απασχόληση άτομο δραστήριο , με όρεξη και νέες ιδέες για την στελέχωση του σχεδιαστικού τμήματος κουζινών

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διεκπεραίωση σχεδιαστικών αναγκών πελατών
  • Σύνταξη και παρακολούθηση προσφορών

Προσόντα

  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Άριστη γνώση σχεδιαστικού προγράμματος 1992 INFOWOOD
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα σε σχεδιαστικό τμήμα η’ του τεχνικού επίπλου απαραίτητη (κουζίνες-ερμάρια-πόρτες) απαραίτητη
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Υψηλή επικοινωνιακή ικανότητα οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ευχέρεια επικοινωνίας, πνεύμα συνεργασίας, δημιουργικότητα, ενθουσιασμό, προθυμία για σκληρή εργασία, θέληση για συνεχή μάθηση και βελτίωση.
  • 2 χρόνια εμπειρία

Γνώσεις “Interior Designer” η’ Πανεπιστημιακό δίπλωμα σε συναφή με το αντικείμενο κλάδο, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Θερινό Ωράριο

Δευτέρα- Τρίτη 800-1300, 1600-1900

Τετάρτη 800-1300

Πέμπτη – Παρασκευή 800-1300, 1600-1900

Σάββατο 900-1300

Χειμερινό Ωράριο

Δευτέρα- Τρίτη 800-1300, 1500-1800

Πέμπτη – Παρασκευή 800-1300, 1500-1800

Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Interior Designer, Sales, jobs.