Σερβιτόρος – Βοηθός Κουζίνας

Full Time
  • Post Date: September 15, 2019
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Restaurants / Cafes
  • Contact Person Ανδρέας Γερασιώτης
  • Company Ταβέρνα "Το Πέζεμα" - Ανδρέας Γερασιώτης

Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση/ ομιλία ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, ευχάριστη προσωπικότητα, όρεξη για εργασία κλπ. Προηγούμενη πείρα σε σχετικές θέσεις εργασίας θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Συνθήκες εργασίας: Οι μέρες και ώρες εργασίας ποικίλουν ανάλογα με την εποχή/ περίοδο του χρόνου. Προσφορά γευμάτων κατά τις ώρες εργασίας. Βοήθεια/ ή και χρηματοδότηση της διαμονής (ανάλογα με το ύψος του μισθού).

Αρμοδιότητες: Ετοιμασία τραπεζαρίας, ανάληψη/ διεκπεραίωση παραγγελιών, καθάρισμα τραπεζαρίας, τροφοδοσία ψυγείων, βοήθεια στην κουζίνα κλπ.

Οποιεσδήποτε λεπτομέρειες, όσον αφορά τα πιο πάνω, θα συζητηθούν με το ενδιαφερόμενο άτομο.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Kitchen Assistants / Sink, Waiters, jobs.