Σερβιτόροι/ Σερβιτόρες

Full Time
  • Post Date: August 9, 2018
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 1 Year
  • Position Others
  • Gender Both
  • Industry for the position Food & Beverages
  • Company Pyxida

Η επισιτιστική επιχείρηση «Πυξίδα Λευκωσίας» και «Πυξίδα Λεμεσού», με πολύχρονη παρουσία στον τομέα εστίασης, προκηρύσσει μόνιμες θέσεις εργασίας στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών:

Σερβιτόροι/ σερβιτόρες

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σε συνεργασία με άλλα μέλη του προσωπικού εξυπηρέτησης, ενεργεί σύμφωνα με τις εταιρικές διαδικασίες επιτυγχάνοντας έτσι τις προδιαγραφές ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών που όρισε η εταιρεία.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Ανάλογη εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Ενθουσιώδης, φιλική και ευχάριστη προσωπικότητα που θέλει να μάθει, να αναπτυχθεί και να αποτελέσει μέρος μιας αναπτυσσόμενης ομάδας
  • Γνώση της Ελληνικής γλώσσας (Η γνώση μιας δεύτερης γλώσσας θα ήταν ένα πλεονέκτημα)
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Καθήκοντα εργασίας

  • Άρτια, αποτελεσματική και ευγενική εξυπηρέτηση πελατών
  • Εξαιρετική γνώση του μενού και παροχή συμβουλών και προτάσεων στους επισκέπτες
  • Λήψη παραγγελιών φαγητών και ποτών
  • Ετοιμασία εστιατορίου, στρώσιμο τραπεζιών
  • Υποστήριξη σε όλες τις εργασίες που σχετίζονται με το εστιατόριο που ανατίθενται από τη Διεύθυνση
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Απολαβές και ωφελήματα

Θα προσφερθούν ικανοποιητικές απολαβές αναλόγως προσόντων και πείρας.

Αιτήσεις

Αιτήσεις με βιογραφικό σημείωμα πρέπει να σταλούν μέχρι 15 Σεπτεμβρίου 2018.

Λευκωσία, γραπτώς στη διεύθυνση «Πυξίδα Λευκωσία» οδός Μενάνδρου 5Α, 1066 Λευκωσία, ή σε ψηφιακή μορφή στο ηλ. ταχ.: [email protected] τηλ.: 22445636.

Λεμεσός, γραπτώς στη διεύθυνση «Πυξίδα Λεμεσός», Μαρίνας Λεμεσού Ε5, 3601 Λεμεσός, ή σε ψηφιακή μορφή στο ηλ. ταχ.: [email protected] τηλ.: 25051200.