Προσωπικό μονάδας παραγωγής (εργοστάσιο Αραδίππου) – A. Zorbas & Sons Ltd

Full Time
  • Post Date: October 13, 2020
  • Apply Before: November 13, 2020
  • Location cyprus, larnaca
  • Experience Fresh
  • Industry for the position Food & Beverages
  • Company A. Zorbas & Sons Ltd

Εάν έχεις πάθος για την παραγωγή τροφίμων και θα σε ενθουσίαζε η ιδέα να εργαστείς σε ένα από τα πιο σύγχρονα εργοστάσια της Κύπρου, βρίσκεσαι στο σωστό μέρος.

Στον όμιλο Α.Ζορπας και Υιοι ΛΤΔ ψάχνουμε νέα μέλη για να ενταχθούν στην ομάδα μας.

Τύπος εργασίας: 6ήμερο, πλήρης εργασία

Καθήκοντα:

  • Εργασία στη γραμμή παραγωγής (τροφίμων/συσκευασίας/καθαριότητας/αποθήκης) του εργοστασίου
  • Καθαριότητα
  • Διασφάλιση προσωπικής υγιεινής

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ικανότητα να ακολουθεί κανόνες ασφάλειας
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Ομαδικότητα
  • Καλή γνώση της Ελληνικής ή της Αγγλικής γλώσσας

Οι ενδιαφερόμενοί μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο [email protected] ή να επικοινωνήσουν στο 22466061

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Cleaners / Maid, HORECA employees, Production Workers / Packaging, Workers - Technicians, jobs.