Πωλήτρια/Πωλητής – Mikael Trading Co Ltd

Part Time
  • Post Date: February 1, 2020
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Retail stores
  • Company Mikael Trading Co Ltd

Τα καταστήματα LEPUS ζητούν πωλήτριες/ες για μερική μόνιμη απασχόληση για τα καταστήματα LEPUS στην Λεμεσό και Λευκωσία.

Τα καταστήματα LEPUS λειτουργούν 18 καταστήματα σε όλες τις πόλεις της Κύπρου και ασχολούνται με είδη δώρου, ρολόγια, αξεσουάρ.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη πείρα σε πωλήσεις

Αρμοδιότητες:

  • Άψογη εξυπηρέτηση πελατών
  • Χρήση ταμειακής μηχανής
  • Ταυτοποίηση και σωστή παρουσίαση εμπορευμάτων

Ωφελείματα:

  • Μισθός ικανοποιητικός
  • 22 μέρες πληρωμένη άδεια
  • 13ος μισθός
  • Τιμάριθμος
  • Εκπτωτική κάρτα

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο: [email protected] ή με φαξ στο 22819881 ή να καλέσουν στο: 22819880 (ώρες γραφείου)

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Retail sales, Sales, Sales Representatives, jobs.