Πωλητής / Πωλήτρια – KYKNOS BOOKSHOPS LTD

Full Time
  • Post Date: April 8, 2021
  • Apply Before: May 8, 2021
  • Location cyprus, limassol
  • Gender Both
  • Industry for the position Retail stores
  • Contact Person Yiannis Papadopoulos
  • Company KYKNOS BOOKSHOPS LTD
Job Description

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
    Ταμείο
    Ανεφοδιασμός και τακτοποίση καταστήματος

Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας. Επιπλέον Ρωσικά θα κριθεί θετικά.
    Γνώσεις σχετικές με το αντικείμενο του καταστήματος και ιδιαίτερα με το τμήμα Τέχνης
    Εργασία σε περιβάλλον με απαιτήσεις
    Ομαδικό πνεύμα
    Ευγένεια και θετικότητα χαρακτήρα
    Ικανότητα ευχάριστης προσέγγισης και αποτελεματικής εξυπηρέτησης των πελατών

Απολαβές:

Αναλόγως προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι/ες πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους μαζί με τα σχετικά πιστοποιητικά

στο E-mail : [email protected]

302859

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Sales, jobs.