ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ – Cyprus Import Corporation Ltd

Full Time
  • Post Date: May 26, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 3 Years
  • Position Others
  • Gender Both
  • Industry for the position Automotive
  • Contact Person Myrto Ioannou
  • Company Cyprus Import Corporation Ltd

H CiC Automasters Ltd, γενικός διανομέας στην Κύπρο για τα οχήματα FIAT, Alfa Romeo, FIAT Professional, Abarth και Jeep ζητά να προσλάβει προσοντούχο άτομο για την θέση του Πωλητή Ανταλλακτικών στην Λευκωσία.

Απαιτούμενα Προσόντα:

– Εμπειρία 3 ετών ως πωλητής ανταλλακτικών αυτοκινήτων

– Απολυτήριο Λυκείου / Τεχνικής Σχολής

– Γενική γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (πέραν του διαδικτυου)

– Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

– Δημιουργία παραγγελιών και επίβλεψη της όλης διαδικασίας μέχρι την πώληση και την ολοκλήρωση της.

– Παραγγελίες / Παραλαβές ανταλλακτικών

– Διαχείρηση (καταγραφή, οργάνωση, διεκπεραίωση) παραγγελιών πελατών

Ωφελήματα / Οροι εργασίας

Μισθός αναλόγως προσόντων και επαγγελματικής πείρας

Παρακαλούμε όπως όλα τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο Τμήμα Aftersales, [email protected] μέχρι την 11.6.2021.

Για περαιτέρω πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 22 691458, κα Μυρτώ Ιωάννου.

310127

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Retail sales, jobs.