ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Job Overview

  • Qualifications Bachelor Degree
  • Industry Civil Engineering
  • Experience 3 Years
  • Contact Person Γιώργος Σάββα
  • Contact Email [email protected]

Η εταιρεία μας ζήτα για πρόσληψη Πολιτικό Μηχανικό για οργάνωση και διεύθυνση εργοταξίων της εταιρείας.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Συντονισμός και επίβλεψη κατασκευαστικών έργων
  • Προγραματισμός και συντονισμός εργασιών
  • Ετοιμασία προγράμματος
  • Διασφάλιση της ασφάλειας και της υγείας στο εργοτάξιο
  • Έλεγχος πορείας του έργου και ετοιμασία ποιστοποιητικών πληρωμής.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού
  • Εγγεργαμμένο μέλος του ΕΤΕΚ
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Συνέπεια,επαγγελμαστισμός και υπευθυνότητα.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας (η γνώση της Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)

Προσφέρονται:

  • Πολύ καλό πακέτο αποδοχών αναλόγως εμπειρίας
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ταμείο Αδειών
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο [email protected] με την ένδειξη Πολιτικός Μηχανικός.

Email Me Jobs Like These
Showing 1–6 of 561 jobs

Contact Us