Πωλητές/τριες

Full Time
  • Post Date: January 7, 2020
  • Location cyprus, limassol
  • Industry for the position Furniture
  • Company Delrock Investments

Η BoConcept ζητά άτομα για το τμήμα πωλήσεων στα καταστήματα στην Λεμεσό

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις, ιδανικά σε καταστήματα επίπλων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Πτυχίο interior design θα εκτιμηθεί ως πρόσθετο προσόν
  • Όρεξη για δουλειά

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για να κάνετε αίτηση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στο email: [email protected] ή στο fax: 22464723

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 77 77 88 87

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Retail sales, Sales, Sales Representatives, jobs.