Πωλητές/Πωλήτριες – EPW Europe Private Wealth Ltd

Full Time
  • Post Date: June 7, 2021
  • Apply Before: July 7, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Industry for the position Bakeries
  • Company EPW Europe Private Wealth Ltd

Eκ μέρους πελάτη μας, γνωστή αλυσίδα Ζαχαροπλαστείων στη Λευκωσία, ζητούμε για άμεση πρόσληψη Πωλητές/Πωλήτριες για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα εργασίας:

  • Άνοιγμα/ κλείσιμο καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Διαχείριση ταμείου
  • Διαχείριση τηλεφωνικών παραγγελιών και επικοινωνία με το τμήμα παραγωγής
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Διατήρηση σωστής εμφάνισης καταστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Προηγούμενη πείρα σε εξυπηρέτηση πελατών σε ζαχαροπλαστείο ή αρτοποιείο θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ταχύτητα και συνέπεια
  • Καλή γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας είναι απαραίτητη

Ωράριο εργασίας:

Πλήρης Απασχόληση με βάρδιες.

Παροχές:

Αξιοκρατικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας  με ικανοποιητικούς όρους εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] το αργότερο μέχρι τις 7 Ιουλίου 2021. Παρακαλώ σημειώστε ότι οι υποψήφιοι οι οποίοι πληρούν τα πιο πάνω προσόντα θα ειδοποιηθούν περεταίρω.

312345

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Sales, jobs.