Πωλητές – Αποθήκη

Job Overview

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ:

Η ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ είναι μία αμιγώς ελληνική Επιχείρηση στον χώρο της λιανικής πώλησης τροφίμων και ειδών ευρείας κατανάλωσης με 525 Καταστήματα σε Ελλάδα και Κύπρο, με περισσότερους από 35.000 εργαζομένους.

Σήμερα, η εταιρεία ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ στην Κύπρο λειτουργεί 18 Καταστήματα σε όλες τις πόλεις της Κύπρου.

Περίπου 1,500 εργαζόμενοι εξυπηρετούν περισσότερους από 20.000 Πελάτες σε καθημερινή βάση.

Τίτλος Θέσης : Πωλητές – Αποθήκη

Επαρχία: Λευκωσία, Λεμεσός, Λάρνακα και Πάφος

Καθήκοντα:

Εξυπηρέτηση πελατών bazaar.textile και τροφίμων

Ανάρτηση και έλεγχος τιμών

Οργανώνει και φροντίζει τον χώρο εργασίας

Απαιτούμενα Προσόντα:

Απαιτούμενη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Ακεραιότητα χαρακτήρα

Ωφελήματα:

Βασικός μισθός συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού

Επιπρόσθετο δώρο Χριστουγέννων & Πάσχα σε κουπόνια

Σύστημα βάρδιας

Ασφάλεια ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης

Εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης

Ειδική έκπτωση στα Καταστήματα μας

Email: [email protected]

Ή σε οποιοδήποτε από τα Καταστήματα μας

Company Information

Contact Us