Οδηγός βυτιοφόρου/ Εξυπηρέτηση- Διαχείριση πελατών – Εταιρεία Oil & Energy

Full Time
  • Post Date: February 28, 2020
  • Location cyprus, paphos
  • Industry for the position Oil & Energy
  • Company Εταιρεία Oil & Energy

Εταιρεία Πετρελαιοειδών με έδρα τη Λάρνακα ζητά να προσλάβει οδηγό βυτιοφόρου οχήματος, για εξυπηρέτηση, την τεχνική υποστήριξη πελατών της εταιρείας στην Επαρχία της Πάφου και τη διαχείριση αποθήκευσης των προϊόντων της .

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης  ή  Τεχνικής Σχολής
  • Κάτοχος επαγγελματικής άδειας οδήγησης
  • Kάτοχος πιστοποιητικού επαγγελματικής κατάρτισης μεταφοράς επικίνδυνων εμπορευμάτων (ADR) θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν, ωστόσο ο κατάλληλος υποψήφιος μπορεί να την εξασφαλίσει μέσω της εταιρείας μετά την πρόσληψη του
  • Άδεια Trailer θα θεωρηθεί επίσης ως επιπρόσθετο προσόν
  • Τεχνικές Γνώσεις σε θέματα ηλεκτρολογίας, υγραερίου ή άλλα συναφή θέματα – θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, εχεμύθεια, ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις ή νόμιμη απαλλαγή από αυτές
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Μόνιμος κάτοικος Πάφου

Περιγραφή Θέσης:

  • Εξυπηρέτηση πελατολογίου εταιρείας στην επαρχία Πάφου με βυτιοφόρο όχημα για την τροφοδοσία υγραερίου
  • Τεχνική υποστήριξη στους πελάτες και ανταπόκριση σε επείγοντα περιστατικά
  • Διαχείριση Αποθήκης
  • Προώθηση και παράδοση προϊόντων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση οφειλών και είσπραξη πελατών
  • Διατήρηση άριστων σχέσεων με το πελατολόγιο
  • Τήρηση του Κώδικα Πρακτικής Υγραερίου και των κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας
  • Τήρηση των διαδικασιών σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας της εταιρεία

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελήματα αναλόγως προσόντων.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]  με τίτλο ‘Θέση – Οδηγός Βυτιοφόρου’ το αργότερο μέχρι 28/03/2020

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Delivery Drivers, jobs.