Οδηγός Φορτηγού – CH & MAOURIS CO LTD

Full Time
  • Post Date: November 10, 2020
  • Apply Before: December 10, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Industry for the position Consumer Goods
  • Company CH & MAOURIS CO LTD

Η εταιρεία CH&P MAOURIS CO LTD ζητά να προσλάβει διανομείς για κεραμικά, είδη υγιεινής, κουζίνες.

Περιοχή – Κοκκινοτριμιθια, Λευκωσία

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Φόρτωση/εκφόρτωση εμπορευμάτων.
  • Διανομή εμπορευμάτων προς τους πελάτες.
  • Τυπικός με τα ωράρια

Προσόντα

  • Επαγγελματική Άδεια φορτηγού
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση
  • Γνώσεις γερανού θα θεωρηθούν προσόν

Ωράριο

Δευτέρα – Παρασκευή 7:30-16:30

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected] αναγράφοντας τη θέση την οποία ενδιαφέρονται

268391

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Delivery Drivers, Drivers, Operations & Logistics, jobs.