Νοσηλευτής/ρια

Job Overview

Το Ιατρικό Διαγνωστικό Κέντρο «ΖΩΗ» στόχος του οποίου είναι να προσφέρει υπηρεσίες υψηλής ποιότητας, στα πλαίσια επέκτασης του επιθυμεί άμεσα να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του την παρακάτω θέση για μόνιμη απασχόληση:

Προσόντα

Πτυχίο νοσηλευτικής

Εγγραφή στο Μητρώο Νοσηλευτών

Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος

Καλή γνώση λήψης αίματος

Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών γραφείου

Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες μαζί με δυναμικές ικανότητες επίλυσης προβλημάτων

Προϋπηρεσία σε Ενδοσκοπήσεις ή Χειρουργείο θα θεωρείτε σαν επιπλέον προσόν

Καθήκοντα

Υποδοχή και εξυπηρέτηση εξεταζόμενων

Λήψη και καταχώρηση ψηφιακά ιατρικού ιστορικού

Διεκπεραίωση ιατρικών παραπεμπτικών και παραπεμπτικών ΓΕΣΥ

Καταχώρηση και αποστολή γνωματεύσεων

Οι υποψήφιοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email:  [email protected] μέχρι τις 31/01/2022.

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies