Μηχανολόγος Μηχανικός

Full Time
  • Post Date: October 17, 2019
  • Apply Before: November 17, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 1 Year
  • Position Others
  • Qualification Bachelor Degree
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Male
  • Industry for the position Mechanical or Industrial Engineering
  • Contact Person ARISTOTELIS CONSTANTINOU
  • Company Envirosafe Technologies Ltd

Η εταιρεία μας Envirosafe Technologies ltd, με έδρα το Δάλι, παρέχει υπηρεσίες εγκατάστασης & συντήρησης συστημάτων νερού (π.χ. softener, R.O. φίλτρων νερού) καθώς και καθαρισμού & απολύμανσης δεξαμενών νερού σε Παγκύπρια βάση. Η εταιρεία ζητά να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό, για την ενίσχυση του τεχνικού τμήματος της εταιρείας.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολογίας
  • Απαιτείται προηγούμενη εργασιακή πείρα σε συντήρηση μηχανολογικών εγκαταστάσεων (π.χ. συστήματα νερού χρήσης, ψύξης, θέρμανσης κ.ά.).
  • Απαραίτητη γνώση Η/Υ (Microsoft office skills κ.ά.)
  • Μέλος ETEK
  • Άριστη γνώση αγγλικής/ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλές οργανωτικές και αναλυτικές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ικανότητα ευελιξίας και αποδοτικότητας υπό πίεση
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες με σκοπό την αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών.
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και όγκου εργασιών.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης

Καθήκοντα

  • Σχεδιασμός και εκτέλεση πλάνου των καθημερινών εργασιών.
  • Ιεράρχηση, προγραμματισμός και υλοποίηση του ημερήσιου προγράμματος
  • Συντονισμός και εκτέλεση των διαδικασιών, σε συνεργασία με το τεχνικό τμήμα, λαμβάνοντας υπόψιν τις απαιτήσεις των πελατών και τα πρότυπα ποιότητας της εταιρείας.
  • Επίλυση προβλημάτων και εκτέλεση πολλαπλών εργασιών παράλληλα.
  • Έλεγχος τεχνικού τμήματος και εφαρμογή των απαιτούμενων διαδικασιών ποιότητας της εταιρείας.
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παροχή τεχνικών συμβουλών σε πελάτες και επίλυση τεχνικών θεμάτων.

Προσφέρονται

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών βάση προσόντων, εμπειρίας και γνώσεων.
  • Πρόγραμμα εκπαίδευσης ώστε να ενσωματωθείτε στην φιλοσοφία της εταιρείας μας
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μηνιαίος μικτός μισθός €1200-€1600 αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ος μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο email [email protected] ή στο φαξ: 22387009.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 70002373