Μηχανικός Συστημάτων Αυτοματισμού και ΚΝΧ

Full Time
  • Post Date: September 20, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 3 Years
  • Position Others
  • Qualification Bachelor Degree
  • Offered Salary €15,000 - €20,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Electrical/Electronic Manufacturing
  • Contact Person ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΑΡΚΙΤΑΝΗΣ
  • Company ELECTROMATIC CONSTRUCTIONS LTD

Η Εταιρεία Electromatic Constructions Ltd με έδρα τη Λευκωσία, ζητά να προσλάβει για μόνιμη εργοδότηση Μηχανικό με τουλάχιστον τρία (3) χρόνια πείρα στη σχεδίαση και προγραμματισμό συστημάτων ελέγχου, αυτοματισμού και ΚΝΧ, κάτοχο σχετικού πιστοποιητικού.

Βασικά καθήκοντα για τη θέση:

  • Προετοιμασία προσφορών για συστήματα αυτοματισμού και ΚΝΧ
  • Σχεδιασμός για συστήματα αυτοματισμού και ΚΝΧ
  • Προγραμματισμός και εγκατάσταση συστημάτων αυτοματισμού και ΚΝΧ
  • Συντήρηση / ανταπόκριση σε βλάβες συστημάτων αυτοματισμού και ελέγχου

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών με όλα τα ωφελήματα.

Αιτήσεις με βιογραφικό να αποστέλλονται στο email: [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Electrical Engineers, jobs.